Team

Andrius Stepanavičius CF

Vadovaujantis partneris

Bio

Andrius yra MB BALTIC CORPORATE FINANCE savininkas ir vaudovaujantis partneris, įgijęs didelę investavimo ir įmonių finansų patirtį. Prieš įsteigdamas bendrovę 2004 metais, jis dirbo SEB VB Rizikos Kapitalo Valdymas (SEB Venture Capital) projektų vadovu ir buvo atsakingas už bendrovės investicijas į didmeninės prekybos, laivybos bei gamybos įmones. 2000 – 2001 metais Andrius buvo koncerno SBA verslo plėtros viceprezidentas. Per pastarųjų 16 metų jis iniciavo ir įgyvendino įvairius sandorius, įgydamas papildomos patirties mažmeninės prekybos, žiniasklaidos, gamybos, statybų bei logistikos sektoriuose. Andrius atsakingas už susijungimo ir įsigijimo bei finansavimo pritraukimo sandorius ir strateginį finansų valdymą ir konsultavimą. Jis yra baigęs Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto transporto ekonomikos specialybę ir įgijęs verslo administravimo magistro laipsnį Vilniaus Universitete. Andrius yra Lietuvos finansų analitikų asociacijos narys ir the Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ICAEW) įmonių finansų fakulteto narys. Andrius atitiko visus keliamus reikalavimus ir ICAEW jam 2007 metais suteikė tarptautinę profesinę įmonių finansų kvalifikaciją (Corporate Finance Qualification).

Bronius Žibaitis

Partneris

Bio

Bronius tapo BALTIC CORPORATE FINANCE partneriu 2020 m. pavasarį. Jis yra įgijęs ilgametę vadovavimo (daugiausia – bankinių struktūrų) padaliniams patirtį. Nuo 1996 iki 2006 metų Bronius užėmė įvairias vadovaujančias pozicijas SEB Vilniaus banke, 2007 – 2009 metais buvo Ūkio banko Edinburgo filialo vadovas, 2011 – 2015 metais ėjo Medicinos banko Centro filialo komercijos direktoriaus, vėliau – filialo direktoriaus pareigas, 2015 – 2018 metais dirbo UAB Topgas administracijos direktoriumi, o 2019 – 2020 metais ėjo Pramonininkų konfederacijos Užsienio Ryšių departamento direktoriaus pareigas. Bronius yra baigęs Vilniaus Universiteto matematikos fakultetą taikomosios matematikos specialybę 1978 m., vėliau – ir šio fakulteto Tikimybių teorijos aspirantūrą, vadovaujant profesoriui Vigirdui Mackevičiui. Keleto mokslinių straipsnių autorius ir bendraautorius.

Romualdas Kaminskas

Partneris

Bio

Romualdas prisijungė prie BALTIC CORPORATE FINANCE kolektyvo 2007 m. sausio mėn. Prieš tai 10 metų dirbo UAB „Pakmarkas“ finansų vadybininku. Jis dalyvavo gamybinių įmonių įsigijimo ir pardavimo sandoriuose bei daugelyje kitų projektų, susijusių su baldų, mažmeninės prekybos, gamybos, tekstilės sektoriais. Romualdas yra baigęs Vilniaus Universiteto verslo administravimo specialybę. Nuo 2005 m. yra Lietuvos finansų analitikų asociacijos narys.