Lietuvoje – pirmasis CF kvalifikaciją įgijęs įmonių finansų specialistas

Lietuvoje - pirmasis CF kvalifikaciją įgijęs įmonių finansų specialistas

Vilnius, 2007 m. lapkritis 16 d. — UAB „Baltijos įmonių finansai” vykdantysis partneris Andrius Stepanavičius tapo pirmuoju įmonių finansų specialistu Lietuvoje, kuriam buvo suteikta CF kvalifikacija. Tai – aukščiausia tarptautinė profesinė kvalifikacija, suteikiama įmonių finansų srityje dirbantiems profesionalams. CF kvalifikaciją administruoja ir suteikia Jungtinės Karalystės The Institute of Chartered Accountants in England & Wales (ICAEW), The Securities and Investment Institute (SII) bei The Canadian Institute of Chartered Accountants (CICA).
    
  

 

CF orientuota į įmonių finansų srityje būtinus įgūdžius ir žinias, atstovaujant klientų interesus įmonių arba verslo pardavimo, susijungimų ir įsigijimų, vadovų įsigijimų bei finansavimo pritraukimo sandoriuose, o taip pat – teikiant strateginio finansų valdymo ir konsultavimo paslaugas. 
    
  

 

„Ši kvalifikacija užtikrina, jog teikiamos aukščiausius standartus atitinkančios įmonių finansų paslaugos”,- sakė A.Stepanavičius. Be to, klientams, partneriams bei investuotojams CF kvalifikacija reiškia patirtį, profesionalumą bei patikimumą, sprendžiant ypač svarbius akcininkų nuosavybės klausimus.
    
 

 

„Baltijos įmonių finansų” atstovas kvalifikaciją įgijo kartu su NM Rothschild & Sons, HSBC, Deloitte & Touche LLP, KPMG, Alchemy Partners, Merrill Lynch ir kitas visame pasaulyje žinomas bendroves atstovaujančiais finansų specialistais.

SII yra viena įtakingiausių profesinių organizacijų Jungtinėje Karalystėje, vienijanti daugiau nei 16,000 narių, dirbančių vertybinių popierių ir investicijų srityse. Ją 1992 metais įkūrė Londono vertybinių popierių biržos nariai. 
    
    

 

CICA vienija daugiau kaip 68,000 atestuotų apskaitininkų Kanadoje ir yra didžiausia šios srities profesinė organizacija šalyje.
    
    

ICAEW yra didžiausia finansų profesionalų bendrija Europoje, įkurta 1880 metais ir šiuo metu vienijanti daugiau kaip 128,000 narių.

 

ICAEW įmonių finansų fakultetas, iniciavęs CF kvalifikaciją, buvo įkurtas 1997 metais ir vienija daugiau kaip 6,000 įmonių finansų srityje dirbančių specialistų.